W o l f D r e a m s

Ogłoszenie


#1 2015-04-12 19:39:17

 #Hurricane

Moderator

51822700
Zarejestrowany: 2015-01-20
Posty: 52
Punktów :   
Nazwa w FH: -Paix-
Ksywka: Hurr, Paix

[Wlasciciel] -Paix-

Imię: Magdalena

Nick: -Paix-

Wiek: Nie udzielam.

Informacje o Sobie (Minimum 5 zdań): Lubie pisac, od dawna chcialam zalozyc bloga na ktorym umieszcze cos w rodzaju powiesci, ale nie mam natchnienia. Rysowac tez lubie, nie mam pojecia czy dodac wlasna galerie czy nie. Zazwyczaj czytam Stephena Kinga i Tolkiena. Najwiecej czasu poswiecam na graniu na komputerze, kiedys mialam duzo gier, ale musialam formatowac system. Obecnie gram najczesciej w Runes of Magic. Kupuje CD-Action. Czego slucham? Przewazajacym gatunkiem w mojej liscie jest rock, jestem fanka Linkin Park. Bardzo daleko mi do otaku, ale przepadam za japonia, manga, anime. Obecnie obejrzalam juz tyle anime: http://myanimelist.net/animelist/Shoko1 … =1&order=1 Rzadko je ogladam, po prostu mi sie nie chce, ale gdy juz sie zmusze, nie moge sie odciagnac.

Wzorowa Znajomość Regulaminu : Znam caly regulamin, co jakis czas zagladam i zapoznaje sie z nowymi punktami.

Aktywność na FH/Forum: Na FeralHeart staram sie byc w miare dlugo, co do forum, zagladam wystarczajaco czesto by wiedziec co sie dzieje.

Ile czasu grasz na FH: Zazwyczaj przesiaduje 3 godziny dziennie.

Ile czasu dziennie jesteś wstanie pełnić rolę Właściciela?: Bede poswiecac jak najwiecej czasu, nie stanowi to dla mnie problemu.

Dlaczego sądzisz, że nadajesz się na Właściciela i dlaczego uważasz, że mamy wybrać Ciebie (Minimum 4 zdań)? : Nie mam problemu z ortografia i interpunkcja, nie moge uzywac polskich znakow, wynika to z aktualnego oprogramowania komputera, mam nadzieje, ze nie stanowi to problemu. Majac wlasne stado, ktore przestalo funkcjonowac, dzielilabym sie pomyslami, mysle, ze mam doswiadczenie. Najwazniejsze dla mnie jest to, by na forum i na mapie nie bylo rozgardiaszu, wszystko powinno byc uporzadkowane. Fabul rowniez nie mozna pominac, chyba kazdy chce by bylo ciekawie, co? Problemy toczace sie na general, postaram sie zlagodzic i skonczyc. Na forum dodam oczywiscie kilka nowych rzeczy, postaram sie zrobic to w taki sposob, by nikt sie w tym nie zgubil. Mam GG, mozna sie ze mna skontaktowac prawie zawsze.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ostatnio edytowany przez #Hurricane (2015-04-12 19:47:34)

Offline

 

#2 2015-04-13 07:19:56

-Paix-

Admin

Zarejestrowany: 2015-01-06
Posty: 46
Punktów :   

Re: [Wlasciciel] -Paix-

Po naradzie z byłą właścicielką, zdecydowałam, że to podanie zostanie zaakceptowane. Witamy w administracji! :) Na priv szczegóły.

Offline

 

#3 2015-04-15 12:35:40

Marathai

Budowniczy

Zarejestrowany: 2015-01-06
Posty: 39
Punktów :   
Nazwa w FH: Marathai
Ksywka: Mara, Maraczaj
GG: 51937707

Re: [Wlasciciel] -Paix-

Hurr, jestem za. :) Według mojej opinii nadajesz się i to w 100%.

Offline

 
Cat Paw Print

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerzuzlowy.pun.pl www.slaskiots.pun.pl www.fregata.pun.pl www.team-carpselectioner.pun.pl www.lowcy-tajemnic.pun.pl